Menu
- Panele Winylowe(96)
- Klamki(203)
- Forniry Kamienne(51)
- Panele Winylowe SPC-ścienne(33)
- Listwy Brodzikowe(19)
- Meble ogrodowe(6)
- Meble salonowe(5)
- Wyprzedaż Paneli(74)
- Szyldy(30)
- Cersanit Akcesoria Łazienkowe(32)
- Oświetlenie(171)
- Akcesoria-Listwy(5)
- Kamień Elewacyjny(24)
- Panele Podłogowe(415)
- Podłogi naturalne(24)
- Akcesoria Podłogowe(65)
- Drzwi(22)
- Płytki ceramiczne - Flizy(321)
- Ceramika Sanitarna(1516)
- Pisuary(1)
- Ceramika dla niepełnosprawnych(3)
- Umywalki(1156)
- Półpostumenty(3)
- Postumenty(1)
- Miski WC(206)
- Bidety(45)
- Kompakty Wc(71)
- Deski Sedesowe(17)
- Stelaże Podtynkowe(160)
- Meble łazienkowe(851)
- Akcesoria łazienkowe(373)
- Baterie i syfony(3192)
- Panele Prysznicowe(247)
- Wanny i Parawany(565)
- Brodziki(332)
- Kabiny i Drzwi prysznicowe(1182)
- Zlewozmywaki(178)
- Chemia budowlana(30)
- OUTLET(107)
- Technika grzewcza(246)
Nowości
Promocje
Promocje
21,01 zł
Cena regularna:
27,64 zł
702,00 zł
Cena regularna:
1 051,99 zł
654,00 zł
Cena regularna:
832,00 zł
718,00 zł
Cena regularna:
920,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
504,00 zł
625,51 zł
Cena regularna:
695,01 zł
1 008,96 zł
Cena regularna:
1 121,07 zł
778,60 zł
Cena regularna:
865,11 zł
434,37 zł
Cena regularna:
482,63 zł
466,21 zł
Cena regularna:
630,01 zł
59,90 zł
Cena regularna:
79,90 zł
Produkt dnia
25,99 zł
53,90 zł
Cena regularna:
53,90 zł
REA U4302 Umywalka Ceramiczna Wolnostojąca DOLCE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Sposób montażu: | Stojąca |
|---|---|
| Kolor umywalki: | Biały |
| Głębokość umywalki (mm) | 120 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Wysokość umywalki (mm) | 850 mm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Długość umywalki (mm) | 550 mm |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Szerokość umywalki (mm) | 400 mm |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Umywalka stawiana monolityczna, wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Dzięki prostym i eleganckim kształtom idealnie sprawdzi się w każdej stylowej łazience. Klasyczna propozycja dla osób pragnących wprowadzić do wnętrza swojej łazienki powiew luksusu.
Dzięki zastosowaniu najnowszych technologi podczas procesu produkcji nasza umywalka nie tylko wygląda zjawiskowo ale również jest łatwa w utrzymaniu w czystości i niezwykle wytrzymała.